Neváhejte - termín pro přihlášení do Green Light se již krátí!

Máte inovativní nápad? Chcete se přidat k nějakému startupovému týmu? Máte ve svém okolí někoho, kdo má podnikatelský nápad? Zajímají Vás informace o podpoře podnikání? Pak neváhejte a přihlaste se do dalšího ročníku soutěže GREEN LIGHT. Uzávěrka přihlášek do programu je již 9. 11. 2014!

GREEN LIGHT (GL) je programem na podporu rozvoje podnikání, jehož cílem je motivovat a podpořit zejména VŠ studenty k realizaci vlastních podnikatelských záměrů. Jedná se o projekt ostravských vysokých škol a jejich partnerů, jehož realizaci zajišťuje Centrum podpory inovací VŠB-TUO (CPI).

Cílem programu GREEN LIGHT je podpořit zajímavé a realizovatelné podnikatelské nápady zázemím a službami, za které by začínající podnikatel musel jinak zaplatit desítky tisíc korun a kvalitně tak urychlit start podnikání.

Program GREEN LIGHT tvoří především dvouměsíční Startup akcelerátor, v rámci kterého účastníci podstupují intenzivní přípravu formou praktických workshopů a individuálních konzultací. Na závěr programu se všechny projekty utkají o přízeň porotců, investorů a publika v oblíbené Startup Show. Harmonogram programu naleznete zde. Účast v programu je bezplatná.

  • Co vám účast v programu GREEN LIGHT přinese?
  • Možnost výhry některé z cen v celkové hodnotě přes 150 tisíc Kč
  • Možnost prezentovat se před investory, médii a veřejností na největší startupové akci v kraji: GREEN LIGHT Startup Show (únor 2015)
  • Možnost start-up výjezdu do Izraele, Brazílie či USA!
  • Celý program je ZDARMA

V případě dalších dotazů kontaktujte pana Ing. Jana  Jůzla na emailu jan.juzl@vsb.cz.

Další informace:

Účastníkem GL Startup akcelerátoru se stává ten, kdo se přihlásí do Green Light vyplněním Přihlášky do Green Light do 9. 11. 2014 (včetně) a bude následně vybrán odbornou porotou.

Účastníkem soutěže se může stát každá fyzická osoba, OSVČ nebo právnická osoba, včetně zahraničních osob, která souhlasí (vyplněním Přihlášky do Green Light) s podmínkami soutěže uvedenými na webu soutěže. 

Podmínkou účasti v GL Startup Akcelerátoru je účast v GL Startup Show.

 

zpět na seznam novinek