Plánujete kapitálový vstup do Vaší společnosti? Přijďte se dozvědět více na praktický seminář

Agentura pro regionální rozvoj Vás zve na praktický workshop „POSÍLENÍ SPOLEČNOSTI PROSTŘEDNICTVÍM KAPITÁLOVÉHO VSTUPU – FÚZE A AKVIZICE“, který se koná v úterý 24.3.2015 od 13:00 – 16:00 hodin na Krajském úřadě Moravskoslezského kraje, 28.října 117, Ostrava (Předsálí zastupitelstva kraje).

 Na workshopu Vám odpovíme na dotazy:

  • Jak připravit vaši společnost na prodej/kapitálový vstup investora (představení programu CzechLink a CzechLink Start určeného pro mladé firmy)
  • Jak využít příležitostí a vyvarovat se chyb při nákupu a prodeji chyb
  • Jaké jsou právní aspekty akvizic a fúzí
  • Jak rozvíjet svůj byznys/start up v zahraničí s podporou státu ve formě pobytu v zahraničních inkubátorech (připravovaný program CzechAccelerator II)

Workshop povedou mimo jiné experti z ERSTE Group a Kinstellar, kteří mají s realizací fúzí a akvizic dlouholeté zkušenosti (viz program).

Workshop je určen pro podnikatele ze zpracovatelského průmyslu, vývojáře softwaru a IT firmy s minimálně 5ti letou historií a pak také pro inovativní start-upy a mladé firmy do 5 let (se sídlem v ČR). Na semináři bude praktickou ukázkou vysvětleno, jaký benefit získají firmy zapojené do programů CzechLink a CzechLink Start – jedná se o tzv. prospekt – několikastránkový zjednodušený „Due Diligence“, který je pro zájemce zpracován bezplatně a v angličtině.

 Přihlásit je možno se v kalendáři akcí ARR.

 

zpět na seznam novinek