Konference Investiční příležitosti v Moravskoslezském kraji se blíží!

Jedinečná konference Investiční příležitosti v Moravskoslezském kraji, kterou připravila Agentura pro regionální rozvoj pod patronací Moravskoslezského kraje, se blíží. Termín konání je 3. června 2015 od 9 hodin v Clarion Congress Hotelu Ostrava.

Na dopolední části si mohou účastníci vyslechnout panelovou diskusi zaměřenou na podporu podnikání a investic, zkušenosti investorů s investičním prostředím v Moravskoslezském kraji v oblasti infrastruktury a lidských zdrojů. Odpoledne je pak možno se účastnit tří workshopů. První je na téma brownfields jako zdroj pro nové podnikatelské nemovitosti, druhý workshop se zaměří na finanční podporu investorů a třetí pak na téma Bruntálsko a jeho potenciál k umisťování investic. V průběhu konference se pak účastníci mohou foyer hotelu seznámit s aktuální nabídkou  průmyslových zón, brownfieldů a rozvojových ploch na území kraje.

Záštitu této akci poskytl premiér ČR Bohuslav Sobotka, 1. místopředseda vlády a ministr financí Andrej Babiš, primátor Ostravy Tomáš Macura, generální ředitel Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest Karel Kučera. Partnery akce jsou společnost Asental Group, CTP Invest, spol. s r.o., Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest a Statutární město Ostrava.

Cena vstupného je 1.500 Kč bez DPH. Registrace je možná na www.invest-msr.com, kde je zveřejněn podrobný program akce.

Více na www.invest-msr.com a v kalendáři akcí na webu Agentury pro regionální rozvoj, nebo kontaktujte Nikolu Gelovou (gelova@arr.cz, 595 691 236, 732 566 455).

zpět na seznam novinek