Začínající podnikatele a mladé firmy sdíleli své zkušenosti na workshopech v rámci projektu Udržitelné podnikání

28. května a 10. června se uskutečnily celkem 4 workshopy pro začínající podnikatele v rámci projektu „Udržitelné podnikání“. Na prvních dvou workshopech, které se konaly na zámku v Ciezsyně, byly diskutovány otázky týkající se úspěšného rozvoje firmy a přechodu od „raného“ ke zralému podnikání. Další dva workshopy se uskutečnily v Podnikatelském inkubátoru STEEL IT v Třinci a byly zaměřeny na zvyšování prodeje na základě dobrého marketingu a na problematiku vstupu na zahraniční trhy.  

Podnikatelé měli možnost konzultovat své zkušenosti s celkem šesti odborníky na podporu podnikání, jak z české, tak polské strany. Z české strany se o své zkušenosti podělili konzultanti z Vědecko-technologického parku Ostrava, Podnikatelského inovačního centra BIC Ostrava s.r.o. a Podnikatelského inkubátoru STEEL IT Třinec, kteří představili závěry z provedených případových studií, které byly zpracovány na základě 30-ti strukturovaných rozhovorů se začínajícími podnikateli na výše uvedená témata. 

Stáhněte si prezentace, které byly představeny na těchto workshopech.

Workshopy uspořádalo Evropské seskupení územní spolupráce spolu s Agenturou pro regionální rozvoj v rámci projektu Udržitelné podnikání (číslo projektu PL.3.22/2.1.00/13.03940), který je spolufinancován z prostředků Evropské unie v rámci Operačního programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Polská republika 2007 – 2013

 

zpět na seznam novinek