Poslední volná místa na workshopu „Rychlé zdroje v SME Instrumentu pro váš inovativní projekt“

Jste inovativní firma? Máte připraveno průlomové řešení minimálně v evropském kontextu? Chybí vám finanční zdroje na dotažení tohoto podnikatelského plánu nebo prototypu? Chcete zvýšit své šance na úspěch při podání přihlášky do 1. nebo 2. fáze nástroje programu?

Pokud ano, pak právě pro Vás je připraven workshop „Rychlé zdroje v SME Instrumentu pro váš inovativní projekt“, který se koná dne 11.2.2016 od 9:30 – 16:00 v Technologickém centru AV ČR, Ve Struhách 27, Praha 6.

Workshop je určen zástupcům inovativních malých a středních firem se zájmem o zapojení do programu Horizont 2020 prostřednictvím nástroje pro MSP (SME Instrument ).

Workshop je proto zaměřen na praktické rady zkušeným i potenciálním žadatelům do SME Instrument, jak zvýšit pravděpodobnost úspěchu v získání grantu. Řečníky budou mj. úspěšní žadatelé do tohoto programu, zástupci národních a regionálních organizací na podporu žadatelů nebo zástupci konzultačních společností. Prostor bude rovněž věnován tvorbě kvalitního business plánu.

Akce je vhodná pro inovativní firmy z oborů ICT, nanotechnologie, biotechnologie, vesmírné technologie, zdravotnictví, zemědělství, potravinářství, efektivní energie, doprava, životní prostředí, sociální inovace a bezpečnost.

Více informací a program akce zde. Akce je v AJ bez tlumočení.

Pro registraci volejte na paní Michaelu Vlkovou, tel.: 234 006 262, e-mail: vlkovam@tc.cz.

Zbývá již jen několik posledních míst!

 

zpět na seznam novinek