Jedinečná příležitost pro mladé a inovativní firmy vycestovat do zahraničí!

Patříte mezi start-upy, které vyvíjejí inovativní produkty či služby? Prezentujte je ve špičkových zahraničních technologických inkubátorech díky projektu CzechAccelerator 2011 – 2014 agentury CzechInvest

Najděte své „business angels“ a načerpejte zkušenosti v zahraničí!

Založili jste start-upovou malou či střední firmu a přemýšlíte, jak dál? Máte inovativní produkt a věříte, že má šanci uspět na globálním trhu?  Hledáte strategického či technologického partnera? Investora? Zahraniční trh pro svůj odbyt? Na vaše otázky máme odpovědi. projekt CzechAccelerator 2011 – 2014 může být vaším mostem do globálního světa byznysu.  Hlásit se do 6. výzvy úspěšného projektu můžete do 9. září 2013. Nepromeškejte svou šanci, vyplňte a pošlete přihlášku do projektu včas! 

 V jakých oblastech byste měli podnikat

Do projektu CzechAccelerator se mohou přihlásit společnosti působící v oborech: biotechnologie, ICT, life sciences, zdravotnické techniky, čistých technologií, nanotechnologií a přesného strojírenství.  Detailní podmínky najdete na stránkách projektu v části Podmínky účasti.

Vycestujte do špičkových technologických akcelerátorů!

Vycestovat můžete do akcelerátorů v Singapuru, Izraeli, Švýcarsku a v USA (do Silicon Valley a Bostonu). Detailní informace o inkubátorech jsou zde.

Co získáte účastí v projektu?

Bezplatný pronájem kancelářských prostor ve Vámi zvolené destinaci v podnikatelském inkubátoru, poradenské služby v oblasti duševního vlastnictví, účast na networkingových akcí, mentoring od zahraničních expertů a mnoho dalšího. Podrobnější informace naleznete zde.

Inspirujte se zkušenostmi těch, kteří projekt absolvovali

Přečtěte si příběhy firem, které se již projektu účastnily!


Kontakt na zástupce projektu CZECHACCELERATOR 2011 - 2014:

Markéta Havlová, projektová manažerka pro program CzechAccelerator 2011 – 2014
tel.: + 420 296 342 576, e-mail: marketa.havlova@czechinvest.org

Luboš Matějka, projektový manažer pro program CzechAccelerator 2011 – 2014,
tel.: + 420 296 342 909, e-mail: lubos.matejka@czechinvest.org

 

O projektu

Projekt CzechAccelerator 2011 – 2014 je financovaný z programu Poradenství, který je součástí Operačního programu Podnikání a inovace. Více informací o poskytované podpoře najdete v příloze nebo na www.czechaccelerator.cz.

zpět na seznam novinek