Možnost účasti v CzechAccelerátoru prodloužena!

Czechinvest prodloužil možnost přilhlásit se do projektu CzechAccelerátor a získat možnost pobytu v zahraničí - byla vyhlášena doplňující výzva k V. výzvě projektu. Podniky se mohou hlásit nejpozději do 6. 9. 2013 a získat mohou pobyt ve všech  destinacích, tj. USA západní nebo východní pobřeží, Singapur, Izrael a Švýcarsko.

Cílem je pomocí poradenských služeb zaměřených především na rozvoj manažerských zkušeností a posílení marketingových schopností, podpořit rozvoj inovativních českých firem na vyspělých zahraničních trzích. Součástí poskytovaného poradenství je podpora v procesu získávání financování formou business angels či rizikového kapitálu, snadný přístup k potenciálním strategickým partnerům, špičkovým poradcům či účast na networkingových akcí a seminářích s investory.

Účastníkům je hrazen pobyt v kancelářských prostorech smluvního zahraničního partnera  a přístup k síti technologických firem, předních fondů rizikového kapitálu a potencionálních zákazníků v destinaci prostřednictvím networkingových aktivit a služeb zajišťovaných smluvním zahraničním partnerem.

Více informací na stránkách Czechinvestu.

zpět na seznam novinek